Vaše přání a požadavky řeším na míru a  individuálně.

Proto preferuji osobní setkání, ale můžete mi své dotazy zaslat do e-mailu lenkareality@centrum.cz


PLÁNUJETE PRODAT NEMOVITOST?

Kontaktujte mě pomocí KONTAKTNÍHO formuláře, nebo:

lenka@vaserealitka.eu

Tel: 776 344 446

Navrhněte termín schůzky, kde Vám sdělím možnosti vedoucí k vyšší kupní ceně a rychlému prodeji. Skvělý a výnosný prodej z nemovitosti se neřídí zkušenostmi inzertních portálů, ale zkušenostmi z terénu a letité praxe odborníka.


PLÁNUJETE KOUPIT NEMOVITOST?

Kontaktujte mě pomocí KONTAKTNÍHO formuláře, nebo:

lenka@vaserealitka.eu

Tel: 776 344 446

A ve stručnosti mi popište parametry hledané nemovitosti a Vaše požadavky. Tak abych včas zachytila nemovitost, která se bude s požadavky shodovat a vy mohli jako první reagovat na možnou koupi.

POTŘEBUJETE RYCHLE PRODAT NEMOVITOST?

ČAS JSOU PENÍZE!

Proto mě přímo kontaktujte:

lenka@vaserealitka.eu

Tel: 776 344 446

VČASNÝ KONTAKT A ŘEŠENÍ,

PŘINESE OKAMŽITÉ PENÍZE.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Vyplň formulář na konci této stránky a získáš odborný náhled ceny k prodávané, nebo kupované nemovitosti.  Odhad dostanete v úhledném PDF dokumentu, v el. podobě na Váš email.

!!!Odhad neslouží pro účely dědického řízení ani jako podklad pro hypoteční úvěr!!!

Odborný odhad ceny tržní, pro účely dědického řízení, nebo majetkového vyrovnání Vám ráda zpracuji na základě zadané objednávky. Proto mě prvně kontaktujte na e - mail, nebo tel.


Níže můžete shlédnou malou ukázku obsahu odhadu, základní data, srovnání shodných nemovitostí a výsledné rozhraní odhadní ceny.


JDEME NA TO

SlužbyMáte - li v plánu prodat svou nemovitost na vysoké úrovni, pak jsem pro Vás tou správnou volbou. bude to pro Vás realitní servis s použitím těch nejmodernějších trendů. Vaši nemovitosti utvořím reklamní plán a ušiji překrásný kabát, ať přiláká ty nelepší kupující. S použítím všech atributů, správně zvolených kroků vytvoříme z Vaší nemovitosti žhavou nabídku. Nabídku, kterou nebude chtít jeden, dva či tři klienti, ale hned desítky klientů. Vyšší zájem znamená vyšší cena, možnost výběru toho pravého kupujícího.

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti certifikovanou odbornici, obchodníka tělem i duší,  s letitými zkušenostmi, moderním myšlením, přátelskou povahou, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli.

Nabízím široké spektrum služeb, které Vám vytvoří opravdu komplexní a komfortní službu. Službu na vysoké úrovni odbornosti. Ušetříte čas a peníze. 

Prodávejte MODERNĚ, BEZPEČNĚ A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU!

SPRÁVNÝ PRODEJ, SPRVNÉ KROKY UDĚLÁTE JEN JEDNOU.....


Těším se na setkání s Vámi, Vaše makléřka Lenka

Tržní cena

První krok před prodejem je bezesporu dobře stanovena prodejní cena. Dobře zhodnotit všechny parametry a být odborníkem dané lokality. Tržní cenu obvyklou dodáváme také pro účely dědického řízení, kde není potřeba platit trojnásobně vyšší cenu za odhad znalcem. Mnoho dalšího se bude ještě před zahájením prodeje dít, tak ať je Vaše představa o průběhu obchodu přesně naplněna, Vaše požadavky přesně dodrženy a celý obchod ať je pro Vás příjemný.

Perfektní plán a prezentace

Od sestavení tržní ceny nemovitosti je potřeba sestavit přesný plán prodeje. Plán se všemi požadavky prodávajícího. Zhodnocení právního stavu nemovitosti, zjištění případných vad a nutností, které nesmí být opomenuty. V neposlední řadě se zvolí nástroje moderní doby pro perfektní prezentaci. Prezentace domu, bytů či pozemků, v půdním či rekonstruovaném stavu. Prezentace vždy odsouhlasená prodávajícím a vždy v té nejlepší kvalitě. Na tom si zakládám.

Hypotéky a pojištění

Mít své finance pod kontrolou, v bezpečí a být připraven financovat, tak bych nejlépe napsala kroky ke kupujícímu. Nejkrásnější prohlídka je s lidmi co znají bezpečně své finance, vědí a mají jistotu, že pokud najdou nemovitost svých snů, mohou klidně a bezpečně rezervovat a kupovat. Pojištění pak dané nemovitost je spíše pro bezpečí klidu a to také platí pro pojištění úvěru. Nikdy totiž nevíte, co se zítra stane a daný okamžik již nepojistíte. A jako partner pro všechny banky i zde Vám pomůžeme.

Ocenění tržní ceny nemovitostí

V případě, že vlastníte nemovitost a zvažujete prodej, udělejte vždy první krok. Po 10ti letech zkušeností a práci na poli realitním znám dostatečně cenové mapy a své okolí. Má konkrétní databáze sčítá přes 400 prodaných nemovitostí po celé ČR

Prezentace nemovitostí

PROFIFOTOGRAFIE, VIDEOPROHLÍDKY, VIZUALIZACE STAVEB NA STAVEBÍH POZEMCÍCH, 3DSAN NEMOVITOSTI, ZÁBĚRY Z DRONU, HOMESTAGING A MNOHO DALŠÍHO.......

KVALITNÍ PRÁCE INTERNETOVÉHO NABÍZENÍ NA NĚKOLIKA PLACENÝCH SERVERECH, FACEBOOKOVÉ KAMPANĚ, KAŽDODENNÍ PRÁCE S NABÍDKOU.

VELKÝ POČET KONTAKTŮ V INTERNÍM DATABÁZY, KTEŘÍ VŽDY VŠICHNI OBDRŽÍ NABÍDKU PŘEDNOSTNĚ. JEDNÁ SE O PROVĚŘENÉ KLIENTY A KLIENTY PŘEVÁŽNĚ S HOTOVOSTÍ.

ZNÁM DOBŘE SVÉ OKOLÍ, HNED NĚKOLIK NEMOVITOSTÍ JSME ZAREZERVOVALI ZA 24H, U VĚTŠINY Z NICH DOŠLO LICITACÍ K NAVÝŠENÍ KUPNÍ CENY PRO MAJITELE. OBHODNÍ JEDNÁNÍ MÁM V KRVI A PROTO VOLÍM CÍLENÉ JEDNÁNÍ A AURGUMENTYY, KTERÉ VEDU K ÚSPĚCHU.

Ukázka videoprohlídek

Nabízím široké spektrum služeb, které Vám vytvoří opravdu komplexní službu při prodeji i nákupu nemovitosti. Při prodeji nemovitostí kladu důraz na nejmodernější metody prezentace, používáme letité zkušenosti z oblasti realit a perfektní znalost okolí, ve kterém pracuji. Za dobu více než 10 let bylo uskutečněno přes více než 400 obchodů různých kategorii. Každý obchod je potřeba posoudit zvlášť a nastavit přesný plán prodeje.  Všemi těmito kroky dokážu přesně zacílit na skupinu potenciálních kupců. Perfektní začátek je základ!

Hypoteční a pojišťovací služby

Odměna za doporučení

Finanční odměna za doporučení každému z Vás. Neváhejte mě doporučit a přispět tak do svého rozpočtu.


Potřebujete mé služby?

Zde můžete napsat co pro Vás mohu udělat. Vyplňte všechny potřebné údaje.