Reference

Spokojený klient je odrazem dobře odvedené práce, skvěle prodané, nebo koupené nemovitosti.  Každý obchod vyžaduje individuální  přístup. Požadavky kientů, musí být splnitelné. Dodržení společných požadavků a ujednání je samozřejmostí. Svým zákazníkům nabízím profesionální, avšak lidský přístup. Vstřícný postoj k jejich požadavkům a přáním. Ve své praxi v oblasti realit jsem realizovala přes 500 nemovitostí. Tato práce zanechala nespočet spokojených prodávajících i kupujících.

Manželé Pokorní byli v prvním případě zájemci o podnájem bytu v Šenově u Nového Jičína, kde pobývali spokojeně pár let. Následně se přestěhovali do domu. Naše cesty se však opět zkřížili u koupě bytu 2+kk v Loučce u Nového Jičína, který pořídili na investici. Nemohlo to dopadnout jinak, než následným zprostředkování vhodného nájemce pro jejich nový byt 2+kk v Loučce....

Byt 2+kk Loučka u Nového JičínaS vašimi službami při pronájmu a později při koupi bytu jsme s manželem byli velice spokojeni, jednala jste velmi operativně a vše šlo podle našich představ ; snažila jste se o co nejrychlejší a bezproblémové převedení bytu. Velice rádi vás doporučíme komukoliv, kdo bude prodávat či kupovat nemovitost. Tímto vám velice děkuji za váš úžasný servis po celou dobu a za vaše profesionální jednání. A také za vaši ochotu a vstřícnost. Doporučujeme vás všemi deseti!


Manželé Pokorní, 

Nový Jičín. 2020


                Byt 3+1 Opava


Chtěli bychom s manželkou napsat pár slov ke spolupráci s paní Karasovou při prodeji našeho bytu v Opavě. Prvně jsme řešili tržní odhad pro dědictví, dokument vytvořen obratem. Už zde bylo jasné, že hovoříme s odborníkem, který perfektně řeší svou práci v realitách a zná své okolí a je ve své práci opravdovým odborníkem. Dále jsme sdělili, že již delší dobu koukáme po koupi domu a zanechali jsme u paní Karasové poptávku. Nabídka domů v Opavě na internetu nebyla zatím nikterak zajímavá a ceny výrazně vzrostly. Nedokázali jsme si ani trochu představit, jak lze řešit platbu za koupi domu, tak abychom jej z větší části zaplatili z prodeje našeho bytu. Většina domů v naší cenové kategorii ještě k tomu vyžadovala rekonstrukci před nastěhováním. Jednoznačně na nás, odbornos, zkušenosti a osobní setkání s paní Karasovou zapůsobilo a věděli jsme, že zde svěříme svůj byt k prodeji a vše dopadne dle našich představ. Věci se daly hned do pohybu a co víc, ukázal se v inzerci dům, který odpovídal našim požadavkům. I v této věci jsme velice ocenili, že máme k ruce paní Karasovou, která byla odborným dohledem k úpravě rezervační smlouvy k domu u konkurenční RK, která dům nabízela, tak abychom se nezavázali k nesplitelnému, protože nemáme prodaný byt. Okamžitě vysvětlila několik úskalí, které pro nás vyplývají, když dům financujeme z větší části z prodeje bytu, který ještě ani není v inzerci, tedy kdy a kdo jej koupí se nevědělo. Naše hypotéka ještě nebyla schválena a dle všeho není vyhráno ani skrze odhadz banky atd.....Nepředstavitelné věci  a problematika pro normální lidi. Zahájili jsme bleskem nabízení našeho bytu, který dostal naprosto neuvěřitelnou prezentaci, fotografie a přesný marketing, hned je rozdíl když se do toho pustí odborník. Naše představa o ceně bytu byla jiná, výrazně nižší. Vše jsme nechali v rukou paní Karasové a pro obrovské překvapení se byt prodal do týdne, za mnohem vyšší cenu a z prvního dne prohlídek se zájemci, kteří před prohlídkou podstoupili prověření paní Karasovou o způsobilosti financovat. Tedy se u nás nekonal den otevřených dveří a zástup turistů. Celý obchod pro nás byl jen a jen přínos. Bez nervů, ztráty času, nuceného volna v práci, lítání po bankách a úřadech a řešit věci, které neznáme. Zhodnocení závěrem je:

Byt se prodal o víc než 250tis korun.

Ušetřeny čas, nervy, spousty peněz při vyřizování a běhání po úřadech. Jednoznačně velký komfort a bezpečí.

My už víme, kde svěříme svou další nemovitost k prodeji, kde bude směřovat naše cesta za profesionální pomocí v oboru nemovitostí.

Děkujeme Vám moc paní Karasová za Vaše skvělé jednání, odbornost na vysoké úrovni a příjemný lidský přístup.

Manželé Kurečkovi, Opava 2020


Rodinný dům Libhošť


Rád bych Vám poděkoval za celý průběh při prodeji mého domu. Vysoká profesionalita, odbornost spolu s Vaší ochotou splňit všechny požadavky, vytvořila pocit naprosté spokojenosti. Dovolím si Vás jako spokojený zákazník doporučovat svým přátelům a známým. S přáním pevného zdraví a nezbytného štěstí v dalších letech.

Řezáč Miloslav doc. Ing., Ph.D.,

2020


Chata Kletné, Suchdol nad Odrou

Původně jsem svou nemovitost prodávala sama, po nepříliš dobré zkušenosti s jiným realitním obchodníkem. Na schúzce mi paní Lenka Karasová řekla, jak pracuje a nemovitost prodala. Děkuji za velmi profesionální přístup a komunikaci, od nafocení přes prohlídky s klienty až po předání nemovitosti, kdy jsem se opravdu o nic nestarala. Za to patří dík i panu Miškovi, který obstaral smlouvy, katastr a s tím souvísející věci. Jsem spokojena a práci Lenky Karasové vřele doporučuji.

 Ing. Martina Vymyslická

2020Byt 2+kk Nový Jičín

Vynikající přístup - profesionální i lidský, paní Karasovou, jako makléřku mohu jen doporučit.

Petra Konečná RNDr., Ph.D., 2019


Byt 2+kk Nový Jičín

Při jakékoli změně informace přes sms/telefonát. V případě dotazu rychlá odezva po ověření u paní prodávající. Celkově lidské, vstřícné jednání. Osobní komunikace na výborné úrovni.

Jan Stánco 23.6.2019


Byt 2+1 Nový Jičín - Loučka

Ráda bych poděkovala slečně Karasové za vynikající práci, kterou odvedla při prodeji mého bytu. Po podepsání rezervační smlouvy se již o vše postarala sama a díky tomu jsem ušetřila spoustu času i nervů s vyřizováním. Slečna Karasová je profesionálka ve svém oboru a určitě ji doporučuji všem, kdo přemýšlí o prodeji nemovitosti. Oceňuji především její snaživost, profesionalitu a komplexní servis (krásná prezentace bytu, prohlídky, smlouvy a dokumenty potřebné k prodeji, informovanost). Díky tomu se byt podařilo prodat za velmi krátkou dobu. Děkuji, že v realitách pracují tak příjemní a profesionální makléři jako je slečna Karasová.

Mgr. Adriana Sochová 18.3.2019

Máte zájem mé služby?

Zde můžete napsat co pro Vás mohu udělat. Vyplňte všechny potřebné údaje. Obratem se ozvu.